<<  Hakkımızda  >>
 

LİDER YAPI; Tesisat ve  ısıtma sistemleri alanında profesyonel olarak hizmet vermektedir.

15 yılı aşan  hizmet sürecinde tecrübeli ve teknik personeli ile pek çok hizmetin altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteli hizmet ve işçilikten ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

Firmamız;

 

Mekanik tesisat, sıhhi tesisat, tesisat malzemeleri satışı, bina içi doğalgaz tesisatının çekilmesi, Kolon tesisatı çekilmesi, mobil sistem yerden ısıtma sistemlerinin döşenmesi, kalorifer tesisatlarının döşenmesi, ev ve iş yerlerine radyatör ve peteklerin montaj edilmesi ile sıhhi tesisat alanında konusunda uzman ekipleriyle hizmet vermektedir.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız plan, proje, taahhüt ve hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple çözümler üretmektedir.

 

Vizyonumuz;

 

Sektörün ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilecek hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

 

Misyonumuz;

 

Müşterilerimizin ticari etkinliklerini artırmak ve markalaşma süreçlerinde,  ihtiyaç duyacakları reklam hizmetleri gereksinimlerine profesyonel çözümler sunmak.